Mirušā transportēšana

Mirušā transportēšana uz ārvalstīm

Ja bēres paredzētas citā valstī, spējam nodrošināt mirušā transportēšanu uz ārvalstīm. Veiksim visus nepieciešamos priekšdarbus, lai sagatavotu mirušo transportēšanai uz ārvalstīm. Mirušā transportēšana uz ārvalstīm notiek speciāli šim mērķim paredzētā cinka zārkā. Mums ir iepriekšējā pieredze mirušā transportēšanai uz ārvalstīm, kā arī kvalificēti speciālisti. Kārtojam visas formalitātes, kas saistītas ar mirušā transportēšanu uz ārvalstīm.

Mirušā transportēšana no ārvalstīm

Veicam mirušā transportēšanu no ārvalstīm uz Latviju. Mirušā transportēšanai no ārvalstīm nepieciešams noformēt dokumentus, lai mirušo varētu transportēt uz Latviju. Operatīvi sakārtosim visus nepieciešamos dokumentus un sazināsimies ar iesaistītajām institūcijām, lai saņemtu vajadzīgās atļaujas un atgrieztu Jūsu piederīgo dzimtenē. Mirušā transportēšana no ārvalstīm var būt gana sarežģīts process, ja nav zināšanu par to, kā tas pareizi īstenojams. Mums ir nepieciešamās zināšanas un pieredze mirušā transportēšanai no ārvalstīm.

Piederīgo transportēšana.

Pēc nepieciešamības nodrošinām arī piederīgo transportēšanu bēru dienā, kā arī izpildām individuālus pasūtījumus piederīgo transportēšanai atbilstoši piederīgo vēlmēm un nepieciešamībai.

Mirušā transportēšana uz morgu

Nodrošinām mirušā transportēšanu uz mūsu privāto morgu no mājām, kā arī no slimnīcām vai pansionātiem, kam av pašiem savu morgu. Izmantojam speciāli šim nolūkam paradzētu aprīkojumu

Individuāli transportēšanas pakalpojumi

Lai iespējami atvieglotu Jūsu rūpes par organizatoriskiem jautājumiem bēru dienā, piedāvājam arī individuālu pieeju transportēšanas pakalpojumu nodrošināšanai – atvedīsim un aizvedīsim atsevišķas mantas, bēru dalībniekus un palīdzēsim atbilstoši Jūsu vēlmēm un situācijai. Pie mums varat pasūtīt arī limuzīnu.

Zārka transportēšana.

Veicam zārku transportēšanu uz bēru ceremonijas norises vietu. Zārka transportēšanu uz bēru norises vietu veiks mūsu darbinieki, kas ir apmācīti un atbilstoši situācijai apģērbti.