Bēru pakalpojumi

Bēru ceremonija

Bēru ceremonija. Nodrošinām bēru ceremoniju organizēšanu atbilstoši ģimenes tradīcijām un reliģiskajai piederībai. Bēru ceremonija ir dažādu pasākumu kopums, ko spēj paveikt gan mūsu komanda, gan, piesaistot zināmus un uzticamus sadarbības partnerus. Visi ar bēru ceremoniju saistītie organizatoriskie jautājumi pilnībā būs mūsu pārziņā, kas iespējami atvieglos Jūsu rūpes bēru ceremonijas norises dienā.

Nesēji bērēs

Mēs nodrošinām nesējus bērēs, kas ar rūpību un cieņu parūpēsies par to, lai mirušā izvadīšana noritētu pienācīgi. Mūsu nesēji bērēs vienmēr būs apģērbti atbilstoši situācijai.

Bēru mūzika

Sēru ceremonijā bēru mūziķi var būt viens, divi vai vairāki. Bēru muzikanti pavada sēru ceremoniju gan kapličā, gan arī pie kapa. Muzikālajā pavadījumā var skanēt vijole, ērģeles (sintezators), mežragi, saksafons, akordeons, vokālais solists Pie mums varat pasūtīt bēru mūziķu pakalpojumus, ar kuriem līdz šim mums ir bijusi veiksmīga sadarbība.

Bēru mielasts.

Mūsu ilggadējās sadarbības rezultātā esam ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus bēru mielastu organizēšanā. Bēru mielasts tiks noorganizēts kvalitatīvi un atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mēs Jums ieteiksim mums zināmus bēru mielasta pakalpojuma sniedzējus, kuru piedāvājums būs atbilstošs Jūsu prasībām un finansiālajām iespējām.

Bēru vainagi un bēru pušķi (štrausi).

Lai pienācīgi nodrošinātu bēru ceremoniju, palīdzēsim Jums bēru vainagu un bēru pušķu jeb štrausu izvēlē. Mēs Jums ieteiksim mums zināmus bēru vainagu un bēru pušķu |9 piegādātājus, kuru piedāvājums tiks sagatavots un pielāgots individuāli Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Bēru dienā nogādāsim bēru vainagus un pušķus kapsētā vai krematorijā.