Mūsu vissvarīgākais pienākums ir parūpēties, lai bēru process tuviniekiem noritētu iespējami vieglāk un bez raizēm par organizatoriskiem jautājumiem. Izvēloties mūsu palīdzību, bēru organizēšanas process notiks daudz ērtāk un ātrāk, jo mums ir visas nepieciešamās zināšanas gan par formalitāšu kārtošanu, gan pienācīgu aizgājēja sakopšanu, gan bēru ceremonijas norises nodrošināšanu.

Mūsu piedāvājumu veido pilns apbedīšanas pakalpojumu serviss – kārtojam miršanas dokumentus, nogādājam mirušo morgā, apģērbjam un sakopjam aizgājēju, sagādājam zārku un nodrošinām transportu uz baznīcu vai kapsētu. Nokārtojam visus jautājumus, kas saistīti ar kapa vietas sagatavošanu, saskaņojam ceremonijas laiku un norisi, parūpējamies, lai ziedi un vainagi būtu savā vietā.

Tomēr ikviens mūsu klients var izvēlēties, kurus no pakalpojumiem izmantot – katrs pakalpojums tiek nodrošināts arī atsevišķi. Lai uzzinātu par iespējām saņemt mūsu piedāvāto pakalpojumu kompleksu vai tos atsevišķi, sazinieties ar uzņēmuma vadītāju Edmundu Štreihfeldu vai mūsu klientu apkalpošanas menedžeri Mārtiņu Štreihfeldu/ vai sazinieties ar mūsu speciālistiem.